DGA S.A. członkiem Klubu Partnera w roku akademickim 2018/19

Z radością informujemy, że w bieżącym roku akademickim DGA S.A. będzie członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Oznacza to możliwość organizowania ciekawych projektów skierowanych głównie do studentów uczelni zainteresowanych szeroko pojętym konsultingiem, w szczególności restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Od 2003 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu rozwija współpracę z najbardziej prestiżowymi przedsiębiorstwami w całej Polsce, zapraszając je do Klubu Partnera UEP. W ramach tej współpracy podejmowane są różnorodne inicjatywy skierowane w głównej mierze do studentów tej pretiżowej uczelni.

Do Klubu Partnera należą zarówno banki, jak i firmy produkcyjne czy z branży FMCG, które dzięki nawiązanej współpracy mogą być aktywnie uczestniczyć w życiu uczelni poprzez organizowanie warsztatów, wykładów otwartych, uczestnictwo w targach pracy oraz realizację innych indywidualnych przedsięwzięć.

Eksperci DGA S.A. w obecnym roku akademickim będą chcieli podjąć na formum uczelni temat restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz roli doradcy restrukturyzacyjnego w postępowaniach restrukturyzacyjnych, co jest zgodne z kluczowym obecnie zakresem działalności spółki z Grupy DGA - DGA Centrum Sanacji Firm S.A.

Więcej na temat restrukturyzaji na www.sanacjafirm.pl.

Więcej na temat Klubu Partnera na www. http://ue.poznan.pl/pl/biznes,c2733/klub-partnera-uep,c155/