DEMODAY - spotkanie podsumowujące projekt "Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra“ (Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych) realizowany przez DGA S.A.

Konferencja odbędzie się w :

POZNANIU w dniu 13.02.2019 – CONCORDIA DESIGN, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

STARUJEMY O GODZINIE 10.30

W celu potwierdzenia udziału w konferncji prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza dostęnego na stronie:

http://inkubatorwielkichjutra.pl/demoday/

Zgłoszenia prosmiy nadsyałć do - 06.02.2019r.

 

Zaprszamy wszytskich Państwa na spotkanie – będziemy mieli niepowtarzalną okazję do tego aby porozmaiwać na temat innowacji społecznych, a także planów na przyszłość związanych z innowacjami społecznymi dedykowanymi osobom zależnym.
DEMO DAY - to jedyna taka okazja, by w trakcie jednego spotkania poznać wszystkich innowatorów uczestniczących w naszym projekcie.

PROGRAM KONFERENCJI:

  • PREZENTACJA WYNIKÓW 10.30- 12.30

PODCZAS DEMO DAY 14 WYRÓŻNIONYCH INNOWATORÓW ZAPREZENTUJE WYNIKI PRAC NAD SWOIMI PROJEKTAMI. TO JEDYNA TAKA OKAZAJA, ABY POZNAĆ W JEDNYM MIEJSCU WSZYSTKIE INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE USŁUGOM OPIEKUŃCZYM NA RZECZ OSÓB ZALEŻNYCH.

  • ROUND TABLES - 13.30 -14.30

TO INNOWACYJNA FORMUŁA KONFERENCJI. W ODRÓŻNIENIU OD KLASYCZNEJ ORGANIZACJI UMOŻLIWIA INTERAKCJĘ MIĘDZY UCZESTNIKAMI, STWARZA MOŻLIWOŚĆ WYMIANY MYŚLI I DOŚWIADCZEŃ. KAŻDEMU STOLIKOWI PRZEWODNICZY GOSPODARZ BĘDĄCY EKSPERTEM W DANEJ DZIEDZINIE. PRZY KAŻDYM ZE STOŁÓW NASTĘPUJE POGŁĘBIONA DYSKUSJA NA BIEŻĄCE TEMATY DOTYCZĄCE INNOWACJI SPOŁECZNYCH. TO IDEA, KTÓRA WPROWADZA DYNAMIZM, MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI I NETWORKINGU MIĘDZY UCZESTNIKAMI.

  •  ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI: 15.00

 

Materiały do pobrania:

 

 W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zespół „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra „ DGA S.A.
GSM: 505 820 079