Poznań Biznes Partner na Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości: zapraszamy na wykład i stoisko DGA!

 

20 kwietnia 2016 r. / MTP - Iglica

Poznań Biznes Partner to wydarzenie organizowane przez Miasto Poznań, kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami czy zarządzania finansami.
Jest to wydarzenie dla firm oraz tych wszystkich, którzy szanse rozwoju swojego biznesu upatrują w wykorzystaniu dostępnych instrumentów wsparcia i finansowego (fundusze UE), a także programach wsparcia w ekspansji na rynkach zagranicznych.

Wydarzenie Poznań Biznes Partner to:

  • miejsce spotkań instytucji publicznych i otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców świadczących usługi dla biznesu,
  • ciekawe warsztaty i wykłady prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków życia gospodarczego,
  • możliwość nawiązania nowych, ciekawych kontaktów i wymiany doświadczeń w przyjemnej atmosferze,
  • okazja do prezentacji oferty swojej firmy szerokiemu gronu odbiorców.

 

Program Poznań Biznes Partner jest podzielony na trzy bloki tematyczne:

  • Fundusze unijne = rozwój firmy
  • Elementarz eksportera
  • Poznań – moja Ziemia Obiecana

 

Serdecznie zapraszamy na prezentację w ramach bloku tematycznego "Fundusze unijne = rozwój firmy" pod tytułem "JAK ZOSTAĆ PRZEDSIĘBIORCĄ CZYLI WŁASNA FIRMA ZA UNIJNE PIENIĄDZE", którą wygłosi Anna Szymańska - Wiceprezes Zarządu DGA S.A.

W strefie warsztatowej eksperci podejmą próbę odpowiedzi na pytania co składa się na potencjał gospodarczy Poznania, jak sięgnąć po fundusze UE oraz jak eksportując pokazać się światu. 

Podczas warsztatów zostanie przekazana praktyczna wiedza wspomagająca podejmowanie i prowadzenie biznesu. Strefa informacyjno – doradcza to porady w zakresie m.in. prawa, podatków, biznesplanu, marketingu i usług finansowych udzielane przez blisko 50 specjalistów.

W ramach strefy doradczo - informacyjnej przewidujemy również stoisko DGA S.A., na którym będzie można zasięgnąć informacji na temat oferowanego przez naszych Konsultantów doradztwa. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie Poznań Biznes Partner organizowane jest w ramach VI edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań 
(szczegóły: www.poznan.pl/dniprzedsiebiorczosci) .

Jeśli masz już swoją firmę lub wiążesz swoją przyszłość z biznesem – przyjdź koniecznie! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!